bartarerooz@gmail.com

عطر اصل خریداری کردم اما..

ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که با کلی وسواس و برنامه ریزی عطری اورجینال را خریداری و هزینه ی یک عطر اصل را پرداخت کرده اید اما از ماندگاری عطر یا رایحه اولیه ای که با آن عطرتان را پسندیده اید راضی نباشید.

قطعا یک سوال در ذهن شما نقش می‌بندد:

آیا عطری که خریداری کرده ام فیک است؟ در حالی که شما قیمت عطری اورجینال را پرداخته اید.

جواب این حدس و گمان ها در چند نکته ی ظریف نهفته است که ما آن ها را برای شما عزیزان بازگو میکنیم:

۱_رمز استفاده بهینه از عطر و ادکلن داشتن پوستی سالم و تمیز می باشد بنابراین قبل از استفاده از عطر و ادکلن حتما اطمینان حاصل کنید که پوستتان تمیز باشد.

۲_هیچگاه از عطرتان برای رفع بوی بدن استفاده ننمایید . چون این کار دوام و تاثیر آنچنانی ندارد و پس از مدتی بوی بد بدن بر رایحه ی عطر غلبه خواهد کرد.

۳_از عطرتان در جاهایی از بدن که مخصوص بوبرها یا اسپری های خوشبو کننده ی ضد تعریق می باشند (مانند زیر بغل) استفاده ننمایید چون نتیجه عکس می‌دهد و بوی بدن بیشتر از قبل نمایان میشود.

۴_حتما سعی کنید عطری مناسب فصل استفاده نمایید. این کار باعث می شود عطر ماندگاری قابل قبول تری داشته باشد و به اصطلاح «زود نپرد».
رایحه ی خنک در فصل زمستان چندان خودش را نشان نمی‌دهد.
برای هر فصل رایحه مخالف ماندگاری مناسب تر است.

۵_اگر پوست خشکی دارید قبل از استفاده از عطرتان از کرم های مرطوب کننده استفاده نمایید و اطمینان حاصل کنید که پوستتان کاملا مرطوب شده است و سپس عطرتان را اسپری کنید زیرا عطر ها روی پوست مرطوب ماندگاری بیشتری دارند.

خرید عطر اصل گام اول برای استفاده صحیح از عطر و ادکلن است.
با رعایت نکات فوق می توانید استفاده بهینه تری از عطر خود داشته باشید . استفاده بهینه از تجدید عطرتان جلوگیری خواهد کرد و بدین ترتیب دیر تر به اتمام خواهد رسید و مجبور نیستید با فاصله ی زمانی کمی مجددا عطری خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *