bartarerooz@gmail.com
تستر

تشخیص اصل بودن یا نبودن عطر های تستر

✅با افزایش قیمت عطر ها ، بازار عطر های تستر هر روز داغ تر می شود . در این مطلب سعی کردیم اطلاعاتی را در اختیار شما بزرگواران قرار بدهیم تا از اصل بودن یا نبودن عطر تستری که خریداری می کنید مطمئن باشید.
به طور کلی سه فاکتور اصلی برای تشخیص اصل بودن یا نبودن تستر ها وجود دارد که به ترتیب اولین مورد جعبه ی آنهاست:

🔵جعبه ی این عطر ها ، معمولاً یا سفید و مقوایی و یا کاهی هستند بنابراین اگر یک عطر تستر با یک جعبه ی خوش آب و رنگ براتون ارسال شد ، مطمئن باشید که رنگ رخساره به هیچ وجه خبر از سر درون نمی دهد و آن عطر فیک است.

🔵مورد دوم ، درج عبارت غیر قابل فروش بر روی جعبه های تستر هست. این عطر ها ، اساسا از طرف کمپانی ها صرفا برای تست مشتری ها تولید می شوند. به همین دلیل اگر عطر تستر خریداری کردید ، حتما به عبارت غیر قابل فروش روی جعبه توجه کنید.

🔵و اما مورد سوم و مشخص ترین شاخصه ، قیمت هست.
دوستان عزیز کیفیت عطر داخل تستر ها به هیچ وجه با نسخه ی اورجینال تفاوت ندارد. بنابراین اختلاف قیمتی چشمگیری هم نخواهد داشت. بعضا می بینیم که تستر یک عطر یک و نیم میلیون تومانی را پانصد هزار تومان قیمت گذاری می کنند . آیا عدم وجود جعبه ی اصلی و یا نداشتن در می تواند باعث اختلاف یک میلیون تومانی شود؟ قطعا خیر و این اختلاف قیمت شک برانگیز یعنی تستر درجه دو و سه و یا عطری که توسط خود سودجویان با مواد بسیار بی کیفیت پر می شود.

با استفاده از همین سه فاکتور ساده می توانید به راحتی از خرید خود مطمئن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *